| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
veselin_63 Активен потребител


Регистриран на: 11 Май 2008 Мнения: 74 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 11:04 Заглавие: търся схема за домашно кино CROWN HT300 |
|
|
| Задейства се защита на ИЗ.Когато изключа конектора от общия блок,ИЗ се въстановява.Крайните усилватели работят нормално и не задействат защита в ИЗ.Моля за схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 11:20 Заглавие: |
|
|
| така,както си пуснал темата,май няма да получиш сносен отговор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
veselin_63 Активен потребител


Регистриран на: 11 Май 2008 Мнения: 74 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 12:28 Заглавие: търся схема за crownht300 |
|
|
| Става дума за домашно кино CROWN HT300.Мисля че така е по добре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
veselin_63 Активен потребител


Регистриран на: 11 Май 2008 Мнения: 74 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Юни 15, 2008 6:50 Заглавие: търся схема за crownht300 |
|
|
| Явно няма да извадя късмет този път.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|