| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Юни 20, 2008 15:53 Заглавие: |
|
|
Да не става пак. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 20, 2008 15:59 Заглавие: |
|
|
В другата тема е писано че е сменяно STV 2248,дали и тук е така,ако е така това е еднин от редките случай да препоръчам презапис на памета. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Юни 20, 2008 16:37 Заглавие: |
|
|
Тук е точно обратното-паметта е сменяна,STV-не.Но предния път го сменях и полза нямаше никаква. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 20, 2008 16:50 Заглавие: |
|
|
Значи повреда с повреда общо взето много рядко се повтарят въпреки еднаквите признаци.Ако памета е коректна и пипнеш крачето изход звук /не ми се рови да видя кое точно беше/ на STVто с отверка до която си допрял пръста си и има хубав брум ,STVто си е заминало.Преди това трябва да провериш дали всички захранвания на това STV си ги има и са коректни.Извеждаш го на цокъл ,слагаш читаво STV и пробваш.
В тия STVта много често им се прецаква звука и лошото е че има много ментарки по магазините. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пон Юли 21, 2008 16:02 Заглавие: |
|
|
Оказа се дефектна HEF 4052.След смяната и телевизора заработи.Благодаря на всички колеги! _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|