| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
loli Нов потребител

Регистриран на: 10 Юли 2008 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 13:26 Заглавие: |
|
|
Много си забавен!
Знам как действа едита в phpbb... so cut the crap. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 13:34 Заглавие: |
|
|
Май ще си правиш сам телевизора. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 13:38 Заглавие: |
|
|
Преди другаря Фишев или някой друг с елементарни познания по английски да е дошъл и да те е взел на подбив-
Пише се dump с "p" накрая щото така както си написал думичката в английския език значи съвсем друго нещо и то е "тъп" _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
loli Нов потребител

Регистриран на: 10 Юли 2008 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 13:42 Заглавие: |
|
|
| edited. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 13:51 Заглавие: |
|
|
Я пиши като хората,ти Българин ли си  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
loli Нов потребител

Регистриран на: 10 Юли 2008 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 14:01 Заглавие: |
|
|
| Защо? Не го ли разбираш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|