| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:09 Заглавие: |
|
|
| nik_popov написа: | | H и V са наред. | Тук колко Vp-p е амплитудата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:12 Заглавие: |
|
|
| H - 4V , V- 0.1V |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:28 Заглавие: |
|
|
| nik_popov написа: | | V- 0.1V | И тези трябва да са 4-5Vp-p. Коя е схемата на ВО? Провери D402.
Последната промяна е направена от vladimirstanoev на Пет Юли 11, 2008 20:32; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:31 Заглавие: |
|
|
| TDA8174AW |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:37 Заглавие: |
|
|
| Виж колко е амплитудата върху D402 и пистата до 41кр. на проца. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:38 Заглавие: |
|
|
Точно така.Ти на практика имаш осд но не го виждаш на екрана защото липсва някой от сигналите и процесора не може да го проектира на екрана!Абе кво става за една седмица и при мене минаха 20 гръмотевични тв-та Кви са тез светкавици кво е туй чудо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:50 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за съветите,но за тази вечер приключвам.Утре ще сменя и TDA8174 и ще видя резултата.Лека вечер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 11, 2008 20:56 Заглавие: |
|
|
| nik_popov написа: | | Утре ще сменя и TDA8174 и ще видя резултата. | Не бързай, първо виж ценера да не е укъсил или да има утечка. Повдигането на образа също може да е от него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Юли 13, 2008 16:39 Заглавие: |
|
|
Както казват хората "сам каквото си направиш......................".
Проблема се оказа в спукана писта на 37крак на STV.Всички измервания ги правех на първият мост до 37 крак с цел да не повреждам и без туй калпавите контактни площадки.
При оглед с лупа проблема се видя.Благодаря на отзовалите се колеги.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 13, 2008 17:26 Заглавие: |
|
|
| nik_popov написа: | | ....Проблема се оказа в спукана писта на 37крак на STV......Закривам темата. |
Щом искаш
Но според мен има неща които не се връзват.
Ако се окаже, че това не е края - обади се да сваля катинара. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|