| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
PET3 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2007 Мнения: 284 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Юли 19, 2008 10:10 Заглавие: Подарявам няколко грамофонни плочи |
|
|
Подарявам няколко грамофонни плочи
Седяли са повече от 10 години заключеви в шкаф в стаята ми. Били са винаги в изправено пооложение. Може би ще трябва дя се поизмият с хладка вода. Не се знае какви твари може да са намерили убежище в тях.
2 неизползвани грамофонни иглички за руски дози. В оригиналните опаковки 33-45/78 оборота.
1) Modern Talking - The 1-st Album
2) Modern Talking - Ready For Romance - the 3-th album
3) Modern Talking - In The Middle Of Nowhere - the 4-th album
4) C.C.Catch - Catch The Catch
5) BoneyM. - Ten Thousnad Light Years
6) It's my Discothek (мешана скара).
7) миничка плоча за подвизита на Георги Димитров бизстрашни въх на какви глупости ни учиха като чавдарчета.
На 6-та плоча имаше парчета които ми харесваха но така и не стигнаха да MP3. Дори и в мрежата не успях да ги открия.
Някои от групите са:
-A la Card
-Иръпшън
-Еми Стюарт
-Night House
До една седмица, след това комшията ще си направи саксии от тях. Винила добре се огъва. _________________ Варна-Бургас-Варна
пишете само на [email protected] или ICQ-то
www.putfile.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Съб Юли 19, 2008 10:23 Заглавие: |
|
|
Не ги затривай,добри са плочите.Предполагам,че някой ще ги поиска! _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Съб Юли 19, 2008 16:42 Заглавие: |
|
|
Пу за мене! Адреса на ЛС  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PET3 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2007 Мнения: 284 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Юли 20, 2008 19:25 Заглавие: |
|
|
| Милене, ако бони м случайно ти се повтяря, нека я прати на мен. другите ги имам:) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Нед Юли 20, 2008 19:45 Заглавие: |
|
|
Не ми се повтаря, но ти я отстъпвам щом искаш  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Юли 20, 2008 20:26 Заглавие: |
|
|
Мерси, ще почерпя някой път. Писах ЛС на колегата.
Последната промяна е направена от joro66 на Нед Юли 20, 2008 20:56; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PET3 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2007 Мнения: 284 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Юли 20, 2008 20:54 Заглавие: |
|
|
ОК запазвам Boney M за връщане в Бургас от където я взех навремето  _________________ Варна-Бургас-Варна
пишете само на [email protected] или ICQ-то
www.putfile.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 17:28 Заглавие: |
|
|
Плочите пристигнаха, на тия "Европът 2000" са им хакнали сайта и не успях да им видя адреза, след позвъняване по телефона получих напътствие къде е улицата, отивам там, минах през нея и всички останнали - няма такава улица от 4 попитани човека 3 не знаеха че живеят на нея, понеже улицата от скоро е с ново име Както и да е, всичко пристигна точно и добре пакетирано, много благодаря на човека  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro66 Опитен потребител

Регистриран на: 18 Мар 2007 Мнения: 292 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 22:47 Заглавие: |
|
|
И аз си чакам моята да ми я донесат  _________________ Висшето образование и алкохола на никого не прощават. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|