Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложения до Администратора

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Юни 16, 2008 9:08    Заглавие: Предложения до Администратора Отговорете с цитат

Правя темата за предложения до Администратора. Основно съдържание - промени по Форума за подобряване на работата, функционалност и изглед.

1. Промяна на настройката така че по подразбиране след регистрация E-mail на потребителите да е видим. Който иска пак има опция в профила да не се показва. За да няма постоянни напомняния основно към новорегистрирани потребители да коригират това в профила си.

2. Промяна на настройките така че важни теми да не могат да се създават от обикновени потребители. Доста често се налага да редактираме такива теми на нови потребители. Това за всички раздели.

3. По доста форуми phpbb вече виждам нова добавка (функция) за търсене в самата тема. Доста удобно да не се чете всичко наред в дълга тема. Примерно има една такава със снимки на шасита.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Пон Юни 16, 2008 9:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се премине към версия 3 на phpBB ще има доста други възможности .. Някъде също бях писал по този въпрос, но не получих отговор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2008 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Поне по първата точка едва ли ще стане-предложението го имах доста отдавна и бяхме говорили с администратора,но в крайна сметка не се въведе тази опция от гледна точка на това,че те и сега хората си получават достатъчно спам на пощите-тогава ще стане още по-лошо.
Мене по-скоро ми се върти нещо друго-при което и вълкът ще е сит,и агнето що е цяло-под полето за писане в раздел "Търсене на схеми"-да има по същия начин по който седи рекламата на boom.bg в "Купува-Продава" с червени букви някакъв текст от сорта-
"Преди да пуснете темата се уверете че сте упоменали състава на конкретния уред(ако е телевизор),и че мейла в Профила ви е направен да е видим за останалите потребители".
Или някаква подобна формулировка.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Юни 17, 2008 13:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Божилов, и аз съм му писал някога на лично, но май останах неразбран. Въпроса е за оная чавка в профила, която ние за кой ли път караме потребителите да отмятат. Това по никакъв начин не влияе на спама и неприкосновеността на пощите ни, почти на всички са видими. Но ако новите си ги пишат явно в темата то тогава спамът им е гарантиран. Въпроса е да е разрешено показването ПО ПОДРАЗБИРАНЕ, а не да има подсещания поне 1000 поста за корекция в профила и още толкова че някой не вижда адреса. Ние (модераторите и админ) го виждаме на всички и не мога да гадая за другите участници дали също го виждат. А и аз обикновено използвам файлообменника. При поща размерът на файла се повишава с около 35% - излишен трафик. Но кой както иска. А, и всеки може да си скрие пощата в профила, ако иска.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Юли 17, 2008 8:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Създаване на раздел "Recycle Bin" кошче, мусорник или както там го наречем, където да бъдат преместени малкоинформационни теми и не по правилата от тематините раздели.

Евентуално там може временно да бъдат премествани и теми не по правилата до коригирането им от авторите.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
РДочев
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 08 Мар 2007
Мнения: 92
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юли 17, 2008 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами например във форума на nariba.com си има отделна папка наречена "Модераторско кошче". Там директно модератора праща теми писани не по правилата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004
Мнения: 333
Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 7:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте , Преди време бях доста активен в любимият форум (тук), ..нооо, човек колкото и добре да живее се ЖЕНИ Very Happy .
-Та значи тази "работа" я свърших миналата година през октомври, животът ми се промени коренно, от Казанлък се преместих в София.
След 24 годишен опит в битовата и професионална електроника и собствен сервиз в центъра на Казанлък създаден през 1989г. (указ 56. на Тато...бог да го прости Very Happy )..-приключих с тази дейност...е не съвсем!
-Инвестирах в Автомобилна диагностична апаратура, наех хале (част от автосервиз) и така за няколко месеца, смених местожителството, и предметът на дейност, от телевизори и т.н. "черна" електроника, преминах на Автомобилна електроника и диагностика.......и цапане с масло и нефтоптодукти Razz
-Това как да е не се оплаквам , смело мога да кажа че съм щастлив и доволен.
-Та молбата ми е такава!... (извинете ме за дългото предисловие)!
-Възможно ли е да се направи един нов подраздел във форумът за електроника , озаглавен - примерно! "Автомобилна електроника, диагностика , диагностична апаратура , авто софт "... или нещо подобно?
Мисля , всеки знае че в съвременните автомобили електрониката е сино застъпена, а и за в бъдеще ще се електронизират все повече и повече.
-Надявам се тук да се намери място за един такъв подраздел , макар и Нет пространството да е претъпкано от такива автосайтове.... все пак за всеки има място под слънцето....-вярвам че ще е интересно и полезно.
Благодаря за вниманието и търпението че ме изчетохте , поздрави и ползотворна и доходна...-късмет и успех!
И. Мийков.
_________________
Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov