| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Авг 29, 2008 10:25 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Да само B+ се променя.Захранването е преровено цялото. |
Ами да ти кажа,я вземи 1 си оправи зашранването а после другото и с колко вата ламба ко пробваш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пет Авг 29, 2008 11:53 Заглавие: |
|
|
Захранването трябва да тръгне с лампа. Има дадени 5 осцилограми. Провери ги. По всяка вероятност ти се променя честотта на генерациите на TDA16486. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 29, 2008 12:18 Заглавие: |
|
|
Трябва да се натовари с поне 70вата лампа .На TDA16486 трябва да се разкара един SMD неелектр.кондезатор ама на кой крак беше,това го дискутирахме ама не мога да намеря темата. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Пет Авг 29, 2008 13:13 Заглавие: |
|
|
| +300V---с осцилоскопа за пулсации,+В кондензатора с нов истински |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Авг 29, 2008 14:24 Заглавие: |
|
|
За съжаление клиента си го взе преди малко.Решил да купува нов и ние никога няма да разберем каква е била повредата.Благодаря все пак на всички. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
savatv Активен потребител

Регистриран на: 06 Авг 2008 Мнения: 71 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Вто Сеп 02, 2008 15:28 Заглавие: |
|
|
Пробва ли да разкачиш веригата за варикапно 33 волта те се вземат от
115-те през R614 което е 39k.Това шаси не се запуска без краен транзистор който задължително трябва да е BU 808DFI.
Последната промяна е направена от savatv на Вто Сеп 02, 2008 15:37; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Сеп 02, 2008 15:34 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Пробва ли да разкачиш веригата за варикапно 33 волта |
Добра идея ама:
| Цитат: | | За съжаление клиента си го взе преди малко. |
Дата:
| Цитат: | | Пет Авг 29, 2008 15:24 |
Що не четете направо ви се чудя  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|