| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Сеп 02, 2008 14:05 Заглавие: |
|
|
| махни оптрона и на негово място сложи един тример,да разбереш дали проблема ти е в топлата или студената част |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Вто Сеп 02, 2008 14:14 Заглавие: |
|
|
| bork69 написа: | | D618 колко v има |
Там има 7,4 В,диодите в захранването са сменени,
zapad,как да го сложа този тример? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Вто Сеп 02, 2008 14:38 Заглавие: |
|
|
Така, примерно
 _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Вто Сеп 02, 2008 14:41 Заглавие: |
|
|
| Имат ли значение какъв тример ще сложа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Вто Сеп 02, 2008 14:48 Заглавие: |
|
|
Нека да е 47 кОм - и го върти бавно, и пусни захранването с товар лампа, и през друга лампа за защита.
Първо го постави в средно положение. _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Сря Сеп 03, 2008 8:05 Заглавие: |
|
|
| Това с тримера го направих вдига 83В и пада на 27В пулсира |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Сря Сеп 03, 2008 10:39 Заглавие: |
|
|
| Имаш D621 и D611 - smd----смяна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Сеп 03, 2008 10:46 Заглавие: |
|
|
От горното нищо не разбрах: кога вдига, кога сваля...
От първия пост:
| capitani написа: | | шаси К1 стои само на стенбай при опит за пускане вдига за секунда 115В и остава на 32В.... | (а развивката тръгва ли?) , ако 115-те са засечени с осцилоскоп и се вижда, че за секунда се установяват на 115в приемам, че тв-то минава в st.b. Което значи, че от 48pin на процесора идва високо ниво-st.b. на C672 ; ( pow/st.b) верига, която, ако прекъснете и закъсите C672 захранването ще се запусне.
Сложете товар 40-60вата лампа само, и изследвайте всички вторични напрежения. Схема предполагам имате. Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Чет Сеп 04, 2008 13:27 Заглавие: |
|
|
| Телевизора успях да го подкарам с турско универсално захранване и като откача захранването към TH601,иначе не тръгва.Мисля да го оставя така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Сеп 04, 2008 18:01 Заглавие: |
|
|
Чакай бе човек! Не бързай да съсипеш телевизора. Много ги мразя тия преработки. Махни D604 и D619. По тоя начин елеминираш ST.BY. режима. Виж дали ще работи захранването в нормален режим. Ползвай тая документация в две части. Мисля че е по добра от това дето имаш. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|