| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 16:12 Заглавие: В.Търново84-превключва каналите |
|
|
Телевизора е с 55к. дистанционно ALFAVISION което е поставено допълнително.Независимо колко време е работил превключва каналите.Например работи на 3 канал в един момент започва да мига цифрата и превключва на /1-/ пак се връща на мигаща тройка и превключва стъбилно на 1к.Когато мига тройката премигва и цветността.Сменил съм памет и процесор.+5в. са в норма.Помагайте със съвети че ми скъса нервите.Нямам схема на дистанционното! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 17:07 Заглавие: |
|
|
Ами вземи първо дистканционното и го сложи в другата стая и виж как се държи. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 17:27 Заглавие: |
|
|
Има ли локална/местна клавиатура?
Огледай там какво става, а дори и да няма обърни внимание на входовете от 36 до 39 крак на процесора (по скоро по платката). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 12:26 Заглавие: В.Търново84-превключва каналите |
|
|
Това с дистанционното го проверих но не е от него! Ще проверя клавиатурата и пътечките към входовете под лупа! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 12:31 Заглавие: |
|
|
| А как са захранванията на ТВто например 12,8в като почне да премигва него мерил ли си го? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 15:49 Заглавие: |
|
|
| Енергоспестяващи или неонови лампи наблизо ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 19:43 Заглавие: |
|
|
Ако се прекъсне сигнала от фотоприемника към процесора - пак ли превключва? _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Димитър1 Активен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2006 Мнения: 67 Местожителство: България
|
Пуснато на: Съб Сеп 13, 2008 12:23 Заглавие: |
|
|
| Пробвай каскада. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Сеп 14, 2008 18:04 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | Не видях да сте сменили кварца за проба.
|
Останалата дискусия я местя в тази тема-
[url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=45366&topicshow=Овции%20(отцепена)]Овции[/url] _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Нед Сеп 14, 2008 20:27 Заглавие: |
|
|
Блокирай захранването на процесора допълнително със 100 нано към маса.Същото може да направиш и със двата стабилизатора 7805 този на платката и другия в дежурния режим.Борил съм се с подобни извращения ама така и не разбрах от къде става номера.Кабелите към шасито на телевизора ако са дълги ги скъси и привържи по далечко че то тези пайжини освен смущения друго добро не чакай.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|