| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nasko_penchev Активен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 81 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 23:28 Заглавие: Търся няколко неща ... |
|
|
Здравейте ! Най-важното нещо е платката за управление (тази с дисплейчето) на микровълнова фурна Panasonic NN-T543W - моята е изгоряла до неузнаваемост , мисля че вс останало е на ред ,след като направих няколко измервания с помощ на форума
Търся и дистанционни за следните телевизори : ЕлиТ 14ES31 и Phillips 21PT1342/5
Обявата важи за София , за връзка с мен скайп : atanas_penchev ,или гсм 0889885264 - Наско
Благодаря ! _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Авг 26, 2008 7:14 Заглавие: |
|
|
За Philips-a оригиналното би трябвало да е от сорта на RC8201, заместители - P1696, IR7005, FRC2081.
За другия - само това което си дал не е достатъчно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nasko_penchev Активен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 81 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 26, 2008 8:47 Заглавие: |
|
|
трябва и шаси така ли да разбирам ок а за тези заместители .... имат ли си всички функции ..преди години пробвах с някакво с което не можеше да се настройва телевизора .... Благодаря за информацията  _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nasko_penchev Активен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 81 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 15:28 Заглавие: |
|
|
14es31
Процесор TDA9381PS
На шасито пише: PX20040-1C - 2003/06/04
Платка с IR - PX845-1C _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 16:21 Заглавие: |
|
|
Увеличить фото »»
Увеличить фото »»
Тия дистанционни трябва да карат тоя телевизор. Ама RC да каже как се намират. Аз имам първото, и знам че го има на пазара. Второто съм го имал, ама вече нямам. Първото си се води за AYCO LINEA _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Сеп 06, 2008 17:04 Заглавие: |
|
|
| Заместителя е с номер FRC1409. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nasko_penchev Активен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2005 Мнения: 81 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Сеп 15, 2008 21:07 Заглавие: 10x |
|
|
благодаря телевизорите тръгнаха .. остана само микорвелето .... _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|