| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 9:31 Заглавие: |
|
|
То затова се пише още в първия пост какво, как и защо си го правил
Вместо да ми се караш сега  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 9:39 Заглавие: |
|
|
Убаво де-къв е толкоз проблема да му се драсне една памет,като няма TP720.Не че е най-елегантния начин,но и това е вариант. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 9:45 Заглавие: |
|
|
Май си прав.Наистина съм пропуснал да напиша в първия пост как съм влязъл точно.Извинения!Обаче не ти трябва да изпадаш в такава конфузна ситуация-седим си на масата,аз съм на гости естествено и съм много отворен,щракам дистанционното да му оправям линейностите да разберат колко много знам и а ,няма меню. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 9:52 Заглавие: |
|
|
Е нищо,ще отидете още веднъж на гости.  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 9:52 Заглавие: |
|
|
IR7001, P1692, FRC623.
Код от универсален пилот 322 да речем - бутона P/C 2- . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 21:30 Заглавие: |
|
|
С RC-GRUNDIG TP760 и бутон P/C стана.Благодаря. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|