| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 19:52 Заглавие: |
|
|
G_ANEV, Съвсем сериозен въпрос
Колко елемента локализираш със сушоара? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 20:05 Заглавие: филипс |
|
|
| Тук модераторите изтриха това което написах ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 20:27 Заглавие: |
|
|
Защитавам написаното от мене! За да трият нещо си Модераторите значи са имали основание?? Да се изясним....
| G_ANEV написа: | | Ами направи този телевизор и си взеви парите ! Бъди жив и здрав ! |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 20:34 Заглавие: |
|
|
Възможно е при затваряне на капака,да се посуква платката,а не непременно да загрява/прегрява/ нещо си...
А,иначе,за "локализиране" на ...както по-горе...,използвам духалката,с много тънка тръбичка,като накрайник.Така съм сигурен,че нагрявам само по едно "нещо"...
Последната промяна е направена от helios на Сря Окт 01, 2008 20:35; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Окт 01, 2008 20:35 Заглавие: филипс |
|
|
| Унищожихме темата на колегата за което се извинявам ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|