| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 10:09 Заглавие: |
|
|
| Пулт GoldStar VS-068G е с SAA1260 има го в пасат.Ще го зема ще пробвам и ще пиша каквое станало |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 10:20 Заглавие: |
|
|
| Преди да го вземеш се увери най-напред, че наистина е с ТАЗИ схема ВЪТРЕ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 10:46 Заглавие: |
|
|
Пулт можеш да ползваш и от PRINC ,ако не се лъжа и от В.Търново-8канално и всички руски и български ДУ които монтирахме до преди десетина години( 55 канални).Не ми се е налагало да правя такова нещо от доста време,но аз ползвам HORIZONT-RC 4. То си има фабрично изведен SERV бутон(незнайно защо). _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 13:46 Заглавие: |
|
|
Това ле е RC-4
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:22 Заглавие: |
|
|
Да.
И в това има как да стои оригинална схема или руския и аналог. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 14:29 Заглавие: |
|
|
Добре поръчах го,утре ще е при мен и ще пробвам.На снимката се вижда бутона сервиз дано стане ако пък не ще си имам едно руско дистанционно.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 15:49 Заглавие: |
|
|
С орригиналната TDA май несъм виждал,но и руския вариант КР1506ХЛ1 си върши работа.Успех. _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 15:54 Заглавие: |
|
|
| tsarvulan написа: | | С орригиналната TDA май несъм виждал,.... |
В интерес на истината никога (поне на мен не ми е известно) тази схема не е била маркирана като TDA, така че няма как да я видиш не само в този пулт
IRT, SAA |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 17:40 Заглавие: |
|
|
Прощавайте за неточността SAA,а не TDA . _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 08, 2008 9:55 Заглавие: |
|
|
Решено малко зор видях докато го настроя защото има разлика в сервизнотона Saa1293-03 и 02.
Saa1293-02
Saa1293-03
Настроих го всичко е на ред смятам темета за приключена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|