| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 20:38 Заглавие: |
|
|
Ми, четох бре, "алоо". Затова предложих да сравни.....
И няма да му натежи, не само на него...
........
И ..... пак се изгуби атача
Последната промяна е направена от emoome на Пет Окт 03, 2008 20:41; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ogi tv Опитен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2006 Мнения: 243 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 20:39 Заглавие: |
|
|
Проблемът е че немога да вляза в меню настройни ,по точно след натискане на бутон меню излиза само меню изображение . СЕРВИЗ или КЛЮЧ  _________________ Роден да ловува-Принуден да работи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Окт 03, 2008 20:50 Заглавие: |
|
|
А това правиш ли го?
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
savatv Активен потребител

Регистриран на: 06 Авг 2008 Мнения: 71 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 13:07 Заглавие: |
|
|
| Извинявам се за закъснението но временно нямах ИНТЕРНЕТ.Пробвах с дъмпа на emoome който наистина имаше малки разлики,но ефект нямаше.За old4 отговарям:Да приятелю колкото пъти да натискам бутон меню все си стои на меню PICTURE.Според мен телевизора е заключен в HOTEL или нещо такова,ако някой знае нещо по темата да пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 13:28 Заглавие: |
|
|
Я сложи една празна памет ,да видим дали не става въпрос за нещо друго. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Окт 07, 2008 13:41 Заглавие: |
|
|
Освен да опиташ и това от сервизното на 12.8
To enter the Service Mode, ‘Service In/Out” button on the Service Remote Control or activate the
“Picture Menu” with the user remote control and press “8500” (Press “0” button to exit the Service
Mode).
2.7 Hotel Mode
If “Hotel” option in the Service Menu is selected as “HOTEL TV”, the setup menu is get by entering
“4658” in the “Features Menu”. The setup menu includes the following items:
1. HOTEL MODE : On/off selection and end of TV channels (start is “00”)
Chassis 12.8 BEKO service manual |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
savatv Активен потребител

Регистриран на: 06 Авг 2008 Мнения: 71 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 08, 2008 8:24 Заглавие: |
|
|
| И с празна памет не става и със сервизното на 12.8 не става защото шасито е с друг състав.Прерових цялата сервизна документация на шаси 12.4 том никаде не се спряга хотелски режим.Нещата са доста подмолни-мирише ми на програмируем процесор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Окт 08, 2008 11:55 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | мирише ми на програмируем процесор. |
Точно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|