Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

търся доктор за дискмен

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
пепи
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 19 Фев 2005
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Съб Фев 19, 2005 19:51    Заглавие: търся доктор за дискмен Отговорете с цитат

здравейте, не съм специалист,просто търся кой да ми поправи един любим дискмен. не искам някой да го съсипе но и не мога да плащам, колкото ми искат по фирмените сервизи. ако някой има желание да го погледне ще съм благодарен. става въпрос за SONY D-ES55.вече не иска да чете.може би защото падна едната сачма от ротора,или оптиката отказва,не зная.пишете на е-маil за евентуален сервиз или друг вид support. [email protected]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Съб Фев 19, 2005 19:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Симпатяго, кажи от къде си, че току виж някой доктор подпалил линейката Smile.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
пепи
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 19 Фев 2005
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Съб Фев 19, 2005 20:01    Заглавие: за доктора Отговорете с цитат

от софия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov