| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 11:49 Заглавие: NEO TV2166 шаси CTV5 тунер |
|
|
| Здравейте,тунерът на това ТВ е JINXIN/UVC68K5VEA.Нищо не намирам за него а и в магазина няма. Някой знае ли с какво се заменя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 13:26 Заглавие: |
|
|
Тоя тунер трябва да е от тия дето се управляват по две шини. Не е цифров. Такива ползвах аз: TUN 115-B-8054SQ SANYO Това имаше на пазара. Ама отдавна не ми е трябвал, и не знам какво е положението в момента на пазара. Но със сигурност има под някакъв номер такива в магазините. Още по точно ще кажа в понеделник, като видя какво има в сервиза и как му е номера. [url=http://eshop.bg/eshop3/index.php?url=%2Feshop3%2Fphps%2Fsearchmachine.php&get_vars=top*TUN+115-B-8054SQ+SANYO+&get_keys=comefrom*searchtext&searchtext2=TUN+115-B-8054SQ+SANYO+&go=%F2%FA%F0%F1%E8]това е тунера[/url]
Първия от АШ. Там са объркали номера, но на картинката е същия. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 13:50 Заглавие: |
|
|
Ще изчакам до понеделник а сега като гледам схемата там е написан -TDC-3H2B-470-Y.Това е тунер и изглежда като сваления . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 14:00 Заглавие: |
|
|
Ама такова ли е управлението? Китайските шасита са направени да слагаш най различни неща. Ако е такова, не мисли. Поръчвай тоя тунер на SANYO. Добър е. Ще пиша в понеделник и друг номер де. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 6:42 Заглавие: |
|
|
| ICO написа: | | TDC-3H2B-470-Y |
Точно това е тунера |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|