| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 11:49 Заглавие: |
|
|
| А с унигора варират ли ти сега тези ?Защото това може да ти е от цифровия уред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 12:19 Заглавие: |
|
|
Да варират си  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 12:38 Заглавие: |
|
|
А не трябва  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 12:40 Заглавие: |
|
|
| A другите вторични на ТХО-то: 200V, G2 и високото варират ли? Виж кондензаторите в колекторната верига дали са точни и дали са сложени всичките. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 12:41 Заглавие: |
|
|
Ами кажи защо ? Като го оставя на неподвижна картина стои заковано ,но мени ли се яркоста мени се и напрежението.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 12:45 Заглавие: |
|
|
| За да се разбере по точно в тази верига,вдигни VD431 и мери на делителя,R430,R431 варира ли пак,ако да това значи че ти варира и отоплението на кинескопа та и другите напр.Пускаш картина с динамика и мери,да видим какво става ти ще си учебника за това шаси! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 12:59 Заглавие: |
|
|
Същата работа . Мени се както и с запоен диод  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 13:47 Заглавие: |
|
|
Накрая да не му развалите готовия ТВ . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 14:10 Заглавие: |
|
|
Абе какво толкова сме се хванали в тая защита ? И диод да вдигна работи , и съпротивленията махам и пак работи
Какво ще изгори като няма защита ? Освен клиента няма кой друг.
Оставил съм го на изпитание че наближава 16 часа когато ще дойдат за него .  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 14:17 Заглавие: |
|
|
Верно наближава 16.
Ама не може да има стабилно отопление и клатещо се напрежение на делителя (C430!)  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|