| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 7:48 Заглавие: NEO 1477TX дъмп |
|
|
| Колеги на някой да му се намира дъмп,проц. TDA9551H/N3/3 шаси АК56. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nia Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 238 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 8:08 Заглавие: |
|
|
| Заповядай!!. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 8:44 Заглавие: |
|
|
| Не става и аз имам няколко думпа за 1477ТХ,трябва ми за АК56 с този процесор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nia Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 238 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 8:50 Заглавие: |
|
|
| Пробвай този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 9:00 Заглавие: |
|
|
| Пробвайте от тук; същия процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 14:02 Заглавие: |
|
|
| И там не е същият процесор,качвам всичко което имам за 1477.Ако някой има нещо по-различно да качи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 14:43 Заглавие: |
|
|
Ето един за същия процесор , но ме съмнява да е от дъмпа. Щом с толкоз много не стана. _________________ ИВАН ПАВЛОВ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 15:11 Заглавие: |
|
|
| Значи историята е малко глупава,2 месеца отсъствах от сервиза тел. е дошъл с проблем в захранването което е изпълнено с UC3843.Колегата малко се е замотал нещо,и като се прибрах почнах от тези тв с потежки проблеми от това шаси бяха свалени 2 транзистора DTC и DTA.Намерих ги и ремонтирах захранването,но после установих че липсва и памета незнам по какви причини.Затова търся дъмп мислех че е 2408 но това което намирам е за 2416.Е поради тези причини си мисля че е за дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 18:22 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колеги за отговорите,но 10 дни ще се боря с бронхо пневмония след това ще пиша за резултата.Е сега разбирам думите на колегите за оригиналният дъмп ама нейсе сега ще се търкам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|