Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

DVD

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DIMI
Гост





МнениеПуснато на: Съб Фев 19, 2005 12:51    Заглавие: DVD Отговорете с цитат

Моля,да ми препоръчате DVD плеяр,понеже вие ги ремонтирате знаете най добре.Ще ви бъда благодарен на отговорите
Върнете се в началото
Psihopata
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Фев 2005
Мнения: 137

МнениеПуснато на: Съб Фев 19, 2005 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Има друга тема малко по надолу там има бая писано ,а всичко е боклук на нашия пазар.Аз съм доволен от NEO
_________________
You can -- and should -- create Art and Beauty on a computer.
Computers can -- and should -- change your life for the better.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
REMZ>
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005
Мнения: 347
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Фев 19, 2005 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Купи си LG 8631 чете DivX и подържа BG SUB.И на дизайн е много добро.Ако тарсиш до 100лв.NEO Model:DVD-PDX77 но внимавай коя версия е,ако искаш да има БГ субтитри SN:11XXXXXXX(серийния номер да започва с 11)Успех Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gena
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 553
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Фев 21, 2005 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

LG8731 е почти същото като LG8631. На външен вид се различават, но се правят явно с два чипсета, или поне имената на FW им се различават. LG8700H мисля, че беше другия вариант.
Не съм ги пробвал, но свалих описанието и FW, така, че по-добре LG си вземи. Буквите са с големина 16 и излизат на фон, на два реда и по-дългите редове се режат. Това разбира се са общи проблеми за DivX плеерите. Както и накъсването при Xvid + BFrame > 2.
Toshiba SD-340E наистина БЕШЕ хубав плеер, но освен първата и втората доставка през миналото лято, сега всички имат проблеми с механиката. Не те съветвам да вземаш и NEO!!!
Ако имаш парички, купи си Pioneer DV-470 или DV-575A. Те обаче са по-скъпи, особено втория. Има неофициални FW и субтитрите са по-големи поне - 21-23 шрифт!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov