 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 7:46 Заглавие: |
|
|
toffifee77, напиши подробен състав на телевизора, с кои интегрални схеми е изпълнен, всички надписи по процесора,това ли е процесора наистина ST9295C3B1/OEO , вече една страница е пълна с каша
А темата се е запътила към коша  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 11:05 Заглавие: Re: 11AK30 |
|
|
| toffifee77 написа: | | За модела и аз ненамерих нищо | Приемаме, че JVC-то не е JVC и продължаваме напред | toffifee77 написа: | | Не потегля без памет, пробвах и с 10-15 бина | Тези бинове на един и същи чип ли ги писа? Без памет не тръгва, но с нова празна памет трябва да тръгне. Прекъсни SDA и SCL-шините към тунера и към STV-то. Провери RESET-а на 2кр. и защитата на 52кр. | toffifie77 написа: | | Работя по тази схема. | По тази схема има звуков процесор. Ако го имаш на шасито, прекъсни и неговите шини към центр. процесор. Така и не написа пълния състав  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toffifee77 Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 11:07 Заглавие: 11AK30A14 |
|
|
То... накрая и тв. ще е към коша MC44608, ST92195C3B1/OEO(vestel/t3x210 p220t0247 a malta) , STV2246H, TDA8174AW 24C08 TDA7266
Веригата на ресета я проверих подмених тр. и ценера, шините съм ги разкачвал, с нови(празни) памети съм пробвал, с презаписване... не ще и не ще.
Последната промяна е направена от toffifee77 на Пон Окт 20, 2008 12:30; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toffifee77 Активен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 12:14 Заглавие: 11ак30а14 |
|
|
| Охххх... най-после запали, няма да повярвате какво излезе - smd 82p... единия от двата, които са на кварца 4.000 спрямо маса. Благодаря ви искрено, че се включихте и дано помогне на някои тази тема занапред... ура ура ура:) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 12:23 Заглавие: |
|
|
Браво! Много подобна тема със същите причини |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|