| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Съб Ное 22, 2008 21:15 Заглавие: |
|
|
Да бе ,то и аз като се замисля ква почивка е това Изках да кажа 20 те минути на обед през които хапвам на две на три  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Ное 22, 2008 21:16 Заглавие: |
|
|
На теб ти е лесно ,а ако той е работик в сервиз със ,,стриктен " ШЕФ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Ное 22, 2008 21:37 Заглавие: |
|
|
| гошо написа: | | .... през които хапвам ..... | Охо-о-о, и хапваш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Съб Ное 22, 2008 21:44 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Пет Ное 28, 2008 10:41 Заглавие: |
|
|
| Изкам да довърша темата с резултатите.На мястото на мостчето посочено от Митко на платката сложих феритна бубинка извадена от друго шаси и допълних 10 нано към кондензатора -като допълнение ще посоча че за подсилване на резултата махнах 100 омовия резистор който е сложен на изхода на тунера към маса.Проблема наистина се решава напълно с тази доработка и звука е чист на всички канали. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|