| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bumer911 Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2008 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Ное 28, 2008 21:27 Заглавие: Разкодиране на авто-касетофон Blaupunkt за Peugeot 306,помощ |
|
|
някой може ли да ми каже код за този касетофон,защото моя го затрих някъде!
sn: BP2775S5875565
благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Ное 28, 2008 22:17 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с 8797 ако не става с 0797 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Ное 28, 2008 22:23 Заглавие: |
|
|
Греда  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bumer911 Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2008 Мнения: 2
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rysz Нов потребител

Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 12 Местожителство: PL_ZG
|
Пуснато на: Пет Ное 28, 2008 22:50 Заглавие: |
|
|
| Probe 2335 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Ное 28, 2008 22:50 Заглавие: Re: Разкодиране на авто-касетофон Blaupunkt за Peugeot 306,п |
|
|
| bumer911 написа: | | ....защото моя го затрих някъде! ... |
Това предполага, че знаеш това:
| bumer911 написа: | | а как точно се въвежда този код, някой има ли представа? |
Темата приключи.
Има и  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Ное 29, 2008 0:08 Заглавие: |
|
|
Проявявам разбиране и публикувам това което получих на РМ:
| bumer911 написа: | защо ми заключи темата за разкодирането на касетофона Blaupunkt?
не знам как се въвежда този код,защото никога не съм го въвеждал, а сега си смених акумулатора на колата и ми иска кода,който ми беше написан на едно хвърчащо листче от предишния собственик, а това листче го загубих! надявам се да проявиш разбиране! лека |
Дал съм и съвет да си "покаже" мейла в профила, ако някой счита, че може да помогне (само по наличните данни) - има начин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|