 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
AA Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 730 Местожителство: ВеликоТърново
|
Пуснато на: Пон Дек 08, 2008 14:04 Заглавие: |
|
|
| Като гледам обсъждането на проблема и по другите форуми и това че е имало други сходни случаи започвам да мисля че проблема е хардуерен - нещо от рода на лоша спойка по адресната шина на флаша - вероятно от страна на процесора - това е само предположение разбира се - може да се проверят сигналите с осцилоскоп. Може да се духне процесора с горещ въздух но без паста ефекта от това не е ясен а ако се омаже с паста ще личи и гаранцията може и да не бъде уважена а нищо чудно и приемника да спре изцяло.Ако гаранцията е сигурна и процедурата не е много тромава май ще е по - добре да се възползувате от нея. Дефинициите които аз имам за JKeys са отпреди няколко години и едва ли ще свършат работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|