| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 20:52 Заглавие: Re: ок. |
|
|
Има един вариант - пластмасови размер "АА" в който се вкарват по-малките "ААА" но малко трудно се намират май или поне тогава брат ми се озори..Разглобяеми са и вътре запояваш на едната (+) на другата (-) и си готов стига да има от къде изкараш кабела.Може адаптера да е и по-мощен от 1,5А няма да е проблем
п.п. ще стане но по-отношение на качеството не искам да коментирам.. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 20:57 Заглавие: |
|
|
| интересното е че апарата има едно гумено капаче отстрани което като се махне и е точно за такъв кабел който излиза от батериите.как се казват тези неща,нещо като преходници ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 20:59 Заглавие: |
|
|
E под гуменото капаче няма ли букса!?Да преходници се водят.Май в техномаркет/технополис бях мяркал такива. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:02 Заглавие: |
|
|
| няма букса,просто като се махне гуменото и освобождава място за кабел като се затвори капака където са батериите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:05 Заглавие: |
|
|
Еми значи си идялен няма да си играеш с пиличката да му правиш канал за кабела  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:11 Заглавие: |
|
|
еми айде мерси много за идеите ,утре ще се разходя по магазините  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vetre Активен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2008 Мнения: 91
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:24 Заглавие: |
|
|
е тоя апарат не си ли ползва 5-те волта от USB-то?
и изобщо има ли функция уеб камера?щото повечето нямат
и не е възможно да харчи 1,5А в режим уеб камера.моят работи
само с USB кабела значи са му предостатъчни 0,5А |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:39 Заглавие: |
|
|
| значи апарата изкарва видео сигнал но се свързва с компютъра чрез юсб тунер,който е отделно устройство,неможе директно към юсбито |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vetre Активен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2008 Мнения: 91
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 22:20 Заглавие: |
|
|
ЗНАЧИ АЗ БИХ ТИ ПРЕПОРЪЧАЛ СЛЕДНОТО:
слагаш 2 АА батерии,без да затваряш капачето слагаш един
ампермер на задната част на батериите и така ще хванеш
колко ток харчат.почти съм сигурен че ще е под 0,5А.
намираш USB букса и вграждаш вътре 3 изправителни диода
последователно за да отрежат ненужните 2 волта.
закачаш кабела по подходящ начин към апарата и си готов. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|