 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ge6a_kj Активен потребител


Регистриран на: 22 Ное 2008 Мнения: 67 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 11:10 Заглавие: ... |
|
|
Абе хора аз в тази тема ви питам ако някой знае какъв усилвател да ползвам с въпросното захранване.Говорителите са лесни.Моля кажете!!
ПС:На мен ми трябва точно за това  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 12:45 Заглавие: |
|
|
| Лесни друг път ! С едно и също захранване може да се захранят от слушалки до колони големи колкото главата ти.По добре кажи колко вата искаш да е цялата работа или колко силно искаш да ти свири. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gakal Опитен потребител

Регистриран на: 17 Мар 2007 Мнения: 687 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 20:31 Заглавие: |
|
|
| Ти не си казал какво захранване имаш.Най простия вариан беше вече предложен- компютърни колонки.В тях има 9 или 12 волтов изправител- откачаш го, и захранваш усилвателите с 12 волтов акумулатор ( малък, а не автомобилен).По този начин можеш да имаш 2 по 1 ват за няколко часа- зависи от акумулатора.Това е добро решение за преносм вариант. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|