| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 11:01 Заглавие: Тв HITACHI-CMT2155-няма скрийн дисплей-решено |
|
|
Явно се губят импулсите H и V към процесора--,но не зная на кой крак да ги търся--а процесора е-M37103M4-658SP-една схемичка би свършила идеална работа
Последната промяна е направена от ivan76 на Пет Дек 12, 2008 12:37; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 11:26 Заглавие: |
|
|
Следвай линковете.
Качеството е много лошо (а и схемата е друга), но доколкото виждам има отделен генератор за OSD-то на 34 и 35 крак.
Провери дали работи в моментите в които трябва да има индикация. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 12:14 Заглавие: |
|
|
| адаш,схемата е в пощата ти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 12:36 Заглавие: |
|
|
| Прекъсната писта след С686--липсва вертикален импулс.Благодаря за съдействието |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|