| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bojo06 Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 152 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Дек 14, 2008 19:16 Заглавие: DVD NEO M51Z повреда в захранването |
|
|
| Проц. ZORAN/ZR36966ELCG/ и захранване с ИС VIPER22A.След отстраняване на повреда по захранването/ смяна на интегралната схема VIPer22A и оптрона PC817 и ИС TL431AA/ захранващите напрежения са понижени 5V e 3.7V, а 12V e 9.5V. Според мен няма увеличаване на консумацията . DVD -то работи, но се възпроизвежда само звук, без картина. Заслужава ли да го ровя още или да го "складирам". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PETAR_DATSKA Нов потребител

Регистриран на: 14 Окт 2008 Мнения: 44
|
Пуснато на: Пон Дек 22, 2008 18:16 Заглавие: re |
|
|
| Провери дали нещо грее по платката с централния процесор , ако не грее нищо си провери по обстойно елементите по захранването. Ти каза че имало само звук ми то е ясно защото този процерор работи с две напрежения 5 и 3.3волта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Вто Дек 23, 2008 10:40 Заглавие: |
|
|
Провери захранващите напрежения без товар. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|