Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

molba za savet otnosno problemi s MB na Notebook TOSHIBA

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
todor56
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 26 Фев 2005
Мнения: 1
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 11:46    Заглавие: molba za savet otnosno problemi s MB na Notebook TOSHIBA Отговорете с цитат

Problemat zasjaga notebook TOSHIBA S1900-2003 (kupen fevruary 2002, v Italia). Imakh ot mesezi problemi s butona za start, trajbavshe po njkolko pati da opitvam za da tragne. Pres January t.g., mi se sluchi v chuzbina (patuvam chesto, nauchhen satrudn, i visit. prof. v Universiteti)
monitora se poijavjava za malko otlichen obras, sled tova izchesva.
V Toshiba service centre mi kasakha che e schupen chast ot motherboard i trijbva da s esmeni MB W/0 CPU
model TSHK0009830400
V UK prosto mi kasakha che e mnogo skapo i njama smisal, v Italia mi kasakha che struva 400 E plus rabota, no otnovo najmalo garanziaj.

A stranno (pone za mene, ne sam ekspert) sled kato ne raboteshe sedmizi vednazh se poijavi za malko monitor i mislekh da si iskopiram failove, no ugasna.

Tai kato predi da stane golijamata "avaria", notebook raboteshe dobre
bikh iskal da popitam kade v Sofia moga da nameriaj service ili firma
i ako mozhe da se smeni i popravi, nadjavaiki se za po evtino.
Rasbira se, jasno mi e che shte struva v stotizi leva, ako e do 400 leva, ili dori malko otgore sam gotov da dam.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov