| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Вто Фев 17, 2009 21:05 Заглавие: |
|
|
| ок,така ще направя и утре ще докладвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 8:55 Заглавие: |
|
|
| когато има картина можеш да видиш дали има баланс на цветовете, ако няма правиш елементарна проверка на катодите с резистор към маса.ако картината е нормална тогава тъсиш другаде- тхо, абб. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 12:50 Заглавие: re... |
|
|
В момента правя същия ТВ с подобен дефект : излезе ТХО + вертикално. _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 21:59 Заглавие: |
|
|
| най-вероятно е киното,влезнах в сервизен режим и намалих CL (Catode Drive Level) нивото беше най-високото 8,намалих го на 4 и тв днес бачка цял ден без откат,намалих малко и ускоряващото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|