Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Разкодирване на автокасетофони
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tehnica
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004
Мнения: 669
Местожителство: ЕЛХОВО

МнениеПуснато на: Пет Фев 25, 2005 19:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен не трябва да превръщаме Форума във школа за обучение на начинаещи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsuko
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004
Мнения: 356
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пет Фев 25, 2005 23:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно това имах в предвид jonybravo в предният ми пост :

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=4884&distinctid=4274

и на това ме е яд хората ги мързи да се поровят малко да попрочетат как се работи с тези програми и т.н при положение даже че са FREE Преди малко погледнах форума пълно е пак със молебени за смятания какви хора са тези не знам нямам думи просто.Никакъв интерес как я работят тая професия ......
Някой трябва да им каже че първо трябва да се понапънат малко да потърсят а после да питат ........

tehnica написа:
Според мен не трябва да превръщаме Форума във школа за обучение на начинаещи.


tehnica да не забравяме все пак от къде сме почнали не бива да се обезкуражават "младите"Аз обичам да помагам ,но само когато виждам че човека за когото го правя си заслужава вниманието и търпението ми.И че на следващият ден няма да ме пита за същото Laughing
Но ако трябва да започваме от А и Б прав си няма смисъл.

Филипов написа:
Като искате да направим ограничение само за регистрирани.


Да така поне ще отпаднат "фалшивите" ни колеги ,но поне да имат по няколко поста както спомена "bobykafe" за да можем да ги разпознаваме Laughing мен ако питате аз съм против калкулиранията на кодове от сериала на когото и да било.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gena
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 553
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пон Фев 28, 2005 14:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте колеги,
Повечето от вас сигурно знаят за сайта на EURAS Repair Data Base, част от който е и запазената марка на ASWO Service в Европа, а и АСВО Сервиз България.
Та там ако не си Регистриран с истинско ИМЕ, Фирма, адрес и прочие, НЕ ТИ СЕ ДАВА ПРАВО да четеш отговорите на съответните теми, а само зададените въпроси. Достъпът се дава след проверка от тяхна страна на горепосочените данни. За съжаление форума е фирмен и платен, така, че си имат и системни администратори за поддръжка на сайта.
Доколкото знам, този форум и останалите на този сървър са на доброволни начала и free, така, че едва ли посоченият от мен метод е приложим! Но ви гарантирам, че ще решите проблемите с "Гост", "Baba mi" и не знам какви още псевдоними, зад които се крият авто-търгаши и нелоялни конкуренти!

Желая ви успешен и проспериращ бизнес, защото според моето скромно мнение всички регистрирани тук го заслужават!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tehnica
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004
Мнения: 669
Местожителство: ЕЛХОВО

МнениеПуснато на: Пон Фев 28, 2005 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

tsuko все пак ще се съгласиш сигурно,че има постове които бъкат от правописни грешки и некомпетентност,та долу-горе за това става въпрос.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsuko
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004
Мнения: 356
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Да така е колега "tehnica" срещу простотията лек няма наскоро бях чел някъде че била даже и заразна Laughing не мога да си спомня във кой весник беше публикацията .
А като видим такива "некомпетентни" постове ами наше право си е да не им отговаряме.Подателят надявам се като не получи отговор сам ще си направи извода Idea Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tehnica
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004
Мнения: 669
Местожителство: ЕЛХОВО

МнениеПуснато на: Сря Мар 02, 2005 0:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля,че така ще бъде най-добре.Дано и другите КОЛЕГИ постъпват така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov