| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Мар 06, 2009 21:25 Заглавие: |
|
|
| Линка на марио -не се отваря-/поне аз/. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Мар 06, 2009 21:38 Заглавие: |
|
|
Шасито би следвало да е : P68A
Смени хибридната схемичка.
 _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Мар 06, 2009 21:38 Заглавие: |
|
|
Линка си е в ред ,ама какво се пънете като питащия каза че си е намерил търсеното !
Имам схемата на ТВ и е SUPRA Chas.P64SA STV-2094 и е с SDH104 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Мар 08, 2009 14:45 Заглавие: Търся схема за телевизор SUPRA мод. STV 2094 |
|
|
| Колеги благодаря ВИ .Проблема е решен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 08, 2009 15:25 Заглавие: |
|
|
Ами напиши как е решен,друг ако има същия проблем да не губи време. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Мар 08, 2009 15:38 Заглавие: Търся схема за телевизор SUPRA мод. STV 2094 |
|
|
| Проблема се оказа в хибрида и в електролитния кондезатор 470mF . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|