 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
charli Опитен потребител


Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 882 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 20, 2009 15:57 Заглавие: |
|
|
ststefanov, много ти благодаря за положения труд . Точно това е схемата, която търсех! Радвам се, че ти бе един от тези, които ме разбират
RC, много ти благодаря и на теб за иновацията, която предлагаш. Не знаех, че имало такъв тип усилватели. Мисля, че такива усилватели надали някой внася и ще трябва да се прави поръчка. Затова ще приемем схемата на стефанов.
Стефанов, моля да не местите темата. Не съм много съгласен с леко грубите мнения на РС, не че ми пука, но не всеки път мога да се сдържам. Всеки има право на грешки, макар че в случая не виждам с какво съм сгрешил.
Успех и благодаря на всички от форума  _________________
ЖИВОТЪТ ВСЪЩНОСТ Е НЕПРЕКЪСНАТА ЗАГУБА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 20, 2009 16:17 Заглавие: |
|
|
charli, няма да е лошо да си прочетеш пак последния пост и да го редактираш, че да стане ясно "кой кум, кой сват, кой брат".
Нещо много си ни омотал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Мар 20, 2009 16:57 Заглавие: |
|
|
Също така и да посочи кое от мненията на колегата РС(вероятно визира RC) визира за грубо-щото аз поне я изчетах темата 3 пъти и не виждам такова... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
charli Опитен потребител


Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 882 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 20, 2009 21:43 Заглавие: |
|
|
Написал съм леко грубите, а не грубите. Може да се разбира и като заклачливи, поне аз така ги разбирам де. Айде стига флуд, че да не се разшетам с метлата  _________________
ЖИВОТЪТ ВСЪЩНОСТ Е НЕПРЕКЪСНАТА ЗАГУБА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Мар 20, 2009 22:19 Заглавие: |
|
|
Виж сега нито мога да разбера иронията ти,нито смисъла от нея.
Почна обаче сериозно да ми писва от "видни форумни революционери" и "бранници за правата на потребителите".
Колкото и да се напъвам-не мога да се сетя да съм трил или да съм "минавал с метлата" във връзка със постове с флууд и всякакви други празни приказки в сериозните раздели.
Няма и такава практика в този форум (не че не е уместно).
Обикновено практиката е да се прави забележка за такива неща.
Така че обвинението ти че
| charli написа: | | започват да се развяват разни метли |
го намирам за тотално безпочвено.
А като искаш да флудиш,темата да прерастне в другарски лаф-мохабет с кръчмарско-пролетарски привкус и полезност клоняща към нулата-мисля че най-учтиво ти предложих темата да иде в подходящия за целта раздел.Па си флудете на воля.
За постовете на RC,както и на който било друг от писалите в темата не виждам ама и капчица грубост в тях.Както и предполагам останалите също.
Та така.
Темата е видно че е "решена",а и изчерпана от съдържание,кой е "свата",кой е "брата",така и не благоволи да напишеш-така че май е време за катинара. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|