| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Чет Юли 03, 2008 12:48 Заглавие: |
|
|
| Пробвах и с MAG код 1014. Излезе и меню настройка Няма бутони за +и- да го подкарам да търси Другото работи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юли 03, 2008 13:46 Заглавие: |
|
|
| fonev_tv написа: | | Пробвах и с MAG код 1014.... |
За полския МАК ли става дума?
| fonev_tv написа: | | ...Излезе и меню настройка ... |
Ако е горното, то на кой бутон е излязло менюто?
На Menu или на друг  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Пет Юли 04, 2008 12:46 Заглавие: |
|
|
| За турския МАC с бутона меню |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Нед Юли 06, 2008 15:59 Заглавие: |
|
|
Как се програмира това дистанционно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юли 06, 2008 17:47 Заглавие: |
|
|
Тегаво.
Ще поровя да видя дали имам някъде нещо за него (мисля, че имах).
Може да поразгледаш и тук дали все още има ръководство към него.
Мисля, че беше като почти всички на Ruwido - със задържане на бутона (типа на устройство) за който ще се въвежда код докато светодиода премигне два пъти и след това трицифрен код.
Код 100 (или 001 не помня в момента) беше за autosearch.
Но специално за този пулт (с режима - PC) имаше някакви особенности май като влезеше там.
Може да ме потърсиш и на лични ако представлява интерес въпросното телевизорче (да не обръщаме темата в чат). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Мар 24, 2009 11:19 Заглавие: |
|
|
Да вдигна старата тема. Днес мои дойде въпросната Nokia 2524 Състава е описан в тази тема. Тръгна с код 746 Pilot но както вече е говорено няма настройка. И от бутоните не стартирва, само от дистанционното.
Нещо правено ли е с работещи всички функции? _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|