| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Съб Мар 12, 2005 9:26 Заглавие: Teletech CTV2915 |
|
|
| Здравейте.Някой знае ли как се влиза в сервизен режим на Teletech CTV2915.Процесор TDA9365PS/N2/5I....Или пък може и bin.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Мар 12, 2005 9:54 Заглавие: |
|
|
Не е ли гаранционен??Какво прави? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Съб Мар 12, 2005 10:07 Заглавие: |
|
|
| Вероятно е в гаранция но не към мен.При смяна на стандартите BG/DK/I/M не променя нищо.Има само шум. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Съб Мар 12, 2005 10:18 Заглавие: |
|
|
| Гаранцията е към "Бг.сервиз". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Съб Мар 12, 2005 10:25 Заглавие: |
|
|
| Не зная дали ще ми окажат съдействие.Все пак ако имате номер пратете ми го.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Мар 12, 2005 13:34 Заглавие: |
|
|
БГ СЕРВИЗ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Съб Мар 12, 2005 19:22 Заглавие: |
|
|
| Ники кажи ми имали MSP процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Мар 13, 2005 14:05 Заглавие: |
|
|
| Няма MSP.....Има само ТДА9365PS... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Нед Мар 13, 2005 14:48 Заглавие: |
|
|
| Проблема наистина се оказва в памета.Без памет тръгва работи звука и сменя стандартите/разбира се с нарушени размери на картината/.Значи Help за bin. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Мар 13, 2005 15:06 Заглавие: |
|
|
nik_popov, bin-a за геометрията едва ли ще ти е много от полза.
С какъв пулт е този екземпляр? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|