| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 20:47 Заглавие: |
|
|
| А при напрежения под 1000V? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 20:54 Заглавие: |
|
|
И в двата случая имаме поражение въпроса е да предпази Компютъра за което е предназначен протектора.А какви елементи да се ползват си решава производителя и ще ни е интересно как е във вашия случай изпълнено. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 20:56 Заглавие: |
|
|
При мойте защитити който ползвам диода е на 6,8 и има резистор на всеки пин последователно по 1-2 ома.. както и разрядниците са ми на 2х90В дублирани с варистори. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
After_Dark Опитен потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2005 Мнения: 474 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 21:16 Заглавие: |
|
|
| А нещо за капацитета на диодите и намалянето на скоростта на нета заради подобни джаджи ? При мен заради такава падна с няколко мбита. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 21:20 Заглавие: |
|
|
Е то стана като оная "Хем боли хем сърби драго ми е" Така е но се търси по малкото зло.  _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 21:29 Заглавие: |
|
|
Пак загърмя, и слезох та турнах пред рутера един суич, да играе ролята на протектор... , то май е по-евтин от протектора. Ето снимки на убавеца:
 
Диода е P4KE6.8A, разрядника - UZ470B64.
Последната промяна е направена от pamporov на Чет Юли 09, 2009 21:36; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 21:33 Заглавие: |
|
|
Това на SOHO би трябвало да е платка
п.п. затихват попринцип еквивалентно на 1-3метра кабел.. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com
Последната промяна е направена от DJ69VN на Чет Юли 09, 2009 21:35; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юли 09, 2009 21:34 Заглавие: |
|
|
| Да. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Пет Юли 10, 2009 17:36 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | | ............. диодна сборка, но при цена над 7 лева.....се отказах. |
Та на колко кинта е цялото устройство. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Юли 10, 2009 17:53 Заглавие: |
|
|
| Не помня вече, но ще да е било под 10 лева. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|