 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 13, 2009 6:06 Заглавие: |
|
|
| Не ти трябва никакъв конвертор ,просто като избираш на Paint-а в какъв формат искаш да запазиш файла ,има ги почти всичките JPG,GIF и.т.н ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Юли 13, 2009 9:14 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fortech Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2007 Мнения: 140
|
Пуснато на: Пон Юли 13, 2009 14:48 Заглавие: |
|
|
Благодаря !
Никога не е късно човек да стане за резил.
Нощес единия ми син видя над какво дискутираме ( за формата)и се скъса от смях , каза ми че се излагам и ми показа какво се прави, ама .......
Успех на всички !
Ето я рисунката. _________________ Всички знаят , че еди кое си не може да се направи.Обаче се намери един , дето не знае , и вземе , че го направи.Така се раждат някои открития. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Modelar4eto Нов потребител


Регистриран на: 07 Юли 2009 Мнения: 13
|
Пуснато на: Пон Юли 13, 2009 15:23 Заглавие: |
|
|
Благодаря ти за помощта и за вниманието което отдели за простия ми въпрос.  _________________ Всичко е възможно,невъзможното изисква повече време и пари. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|