Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос към модераторите за съобщение

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LZ1STY
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 25 Окт 2008
Мнения: 86
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Сеп 05, 2009 22:45    Заглавие: Въпрос към модераторите за съобщение Отговорете с цитат

Въпроса ми е следният :получил съм писмо вкутията си от http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?p=289647#289647 но него го няма и не мога да разбера от кого е изпратено. Може ли да се направи нещо?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

От кого и в коя кутия си получил този линк? Обяснение към него? Вероятно е грешен.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Нед Сеп 06, 2009 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е PM , то преди отварянето му Подателя просто е решил да изтрие това съобщение...
Цитат:
него го няма и не мога да разбера от кого е изпратено

Късно е... Smile
Не че аз съм Ви пускал съобщения
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LZ1STY
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 25 Окт 2008
Мнения: 86
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 09, 2009 19:38    Заглавие: Въпрос към модераторите за съобщение Отговорете с цитат

В мейл кутия пожелал съм да получавам съобщения за отговори по теми в форума : Уведемояване за отговори по темата: Продавам СВ станция UNIDEN PRO 510xl цена 20 лева http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?p=289647#289647
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Сря Сеп 09, 2009 19:48    Заглавие: Re: Въпрос към модераторите за съобщение Отговорете с цитат

LZ1STY написа:
В мейл кутия ....

Това е адреса на електронната ти поща с която си се регистрирал във форума.
От не много ясните ти обяснения "на проблема" аз последно разбирам, че все пак си получил уведомление на пощата си, че има движение по темата (нов отговор).
Когато си цъкнал по линка или си отишъл на въпросната тема си констатирал, че НЯМА нищо ново което не си прочел.
Ако това е "проблема", то е напълно възможно публикуваното мнение заради което си получил съобщение да е било изтрито - причини всякакви - самия автор, модератор който е решил, че не е по-темата (спам, флууд...)
Ако е това случката, това което получаваш на пощата е само известие, че някой е писал в темата след твоето последно влизане - нищо повече. Това писмо се генерира автоматично от "форума", а не от конкретен автор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LZ1STY
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 25 Окт 2008
Мнения: 86
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Сеп 10, 2009 23:59    Заглавие: Въпрос към модераторите за съобщение Отговорете с цитат

RC, Благодаря за отговора на въпроса ми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov