| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ikarlo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 470 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 11:32 Заглавие: |
|
|
| Предлагам следното: захранването на трафчето през контакти на реле. Самото реле - през кондензатор и изправител. Има ли АС - трафа е включен, ако няма - изключен. С миниатюрно реле може да стане доста компактно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petromaniq66 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юни 2009 Мнения: 439 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 11:49 Заглавие: |
|
|
| А, как ще работи на DC? Единственото лесно и рационално решение е импулсен адаптер до 1A - има и с превключване на волтажа 1.5 ...... 12V . Миниатюрни са, леки и на разумна цена. Единствено неудобство може да се окаже, ако генерират радиосмущения. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanw Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2009 Мнения: 4 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 12:36 Заглавие: |
|
|
Имам следните забележки:
1Пре упогребата на триак ако схемата не е оборудвана със съответните филтри се получават големи радиосмущения.
2 Ако си погледнал какво ти е изпратил RC управлението е чрез светодиод така че ефекта е същият освен ако не се използва независимо захранване вероятно батерийно.
Според мен можеш да маркираш примерно с боя щепсела и контакта
така че при включване маркировките да съвпадат.
Не съм запознат с влаковете но захранване от 110V AC/DC задължително трябва да е заземено вероятно през жп. линията.
При включване на DC + или - в зависимост от типа захранване трябва
да съвпадне с заземлението. Така че ако използваш заземителния извод и който и да е от другите два устройството ще работи винаги на
на АС и никого на DC. При това положение трябва да вземеш мерки за обезопосяване на устройството. _________________ iw |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikarlo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 470 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 12:41 Заглавие: |
|
|
| Имах предвид само да спасиш трафа с прости средства. Иначе колегите са подсказали - 110V импулсно, само, че то ще работи в по-лоши условия, защото напрежението на филтровия кондензатор при АС захранване е около 160V, а при DC ще е 110V. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanw Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2009 Мнения: 4 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 12:49 Заглавие: |
|
|
Почти всикчки импулсни на входа имат грец схема (ако нещо ти говори това) Представи си подадено DC на променливата страна. _________________ iw |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ikarlo Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 470 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 12:58 Заглавие: |
|
|
| Грецът няма да "вдигне" напрежението до върховата стойност на 110VАС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanw Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2009 Мнения: 4 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 13:12 Заглавие: |
|
|
Нямам предвид режима _________________ iw
Последната промяна е направена от ivanw на Пет Окт 02, 2009 13:17; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 13:17 Заглавие: |
|
|
| ivanw написа: | | ...ако на греца на изводи ~ подадеш DC ще стане късо съединение. .... |
Това пък що  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grizzly Опитен потребител


Регистриран на: 07 Ное 2008 Мнения: 246 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 13:33 Заглавие: |
|
|
| Ако в серия на трафчето се включи подходящо подбран кондензатор няма да тече постоянен ток. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 14:22 Заглавие: Re: Захранване от 110v. AC-DC към 220V.AC |
|
|
| ivanw написа: | | Трябва обаче да се внимава + на диода винаги да е включен срещу + на контакта. |
А когато контакта стане AC? И диодите нямат плюс и минус, а анод и катод. С един диод става еднополупериоден, а не еднопериоден изправител. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|