Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с "ATI Radeon R9550"

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mmecho
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Мар 2005
Мнения: 25
Местожителство: В къщи

МнениеПуснато на: Сря Мар 02, 2005 15:11    Заглавие: Проблем с "ATI Radeon R9550" Отговорете с цитат

Имам тази видео карта от 2-3 месеца. Работеше си добре без никакви проблеми.При поредното включване на РС-то отказа .Дъното пищи все едно че я няма!!!Занесох я в магазина от кадето я купих (още е в гаранция) там я сложиха на едно РС и тя си работи без проблем. Върнах я на мойто РС и.... пръст пак не ще.Някой може ли да ми помогне? Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 768
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Мар 02, 2005 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Картата ти неконтактува нормално с слота - прочети какво съм написал тук и виж какво можеш да направиш
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?p=13941&highlight=&distinctid=3711#13941
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Alpha_Fox
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 28 Фев 2005
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Сря Мар 16, 2005 22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Пич провери си рамта първо, после се опитаи да бутнеш картата подобре в слота.Аз имах същият проблем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Търновския
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2005 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Сложи я на AGP 4x опитай с вкл/изк AGP Fast Writes
Върнете се в началото
Петров
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 1246
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2005 18:49    Заглавие: Re: Проблем с "ATI Radeon R9550" Отговорете с цитат

mmecho написа:
При поредното включване на РС-то отказа .Дъното пищи все едно че я няма!!!Занесох я в магазина от кадето я купих (още е в гаранция) там я сложиха на едно РС и тя си работи без проблем. Върнах я на мойто РС и.... пръст пак не ще.Някой може ли да ми помогне? Smile


Звоков код все едно че я няма още не съм чувал Laughing

За процесора, паметта и екранната карта звуковите кодове са различни и зависят от биоса. Можеш да ги намериш на сайта на производителя на биоса, или от супорта на производителя на дънната ти платка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov