| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zezi72 Нов потребител

Регистриран на: 19 Мар 2005 Мнения: 1 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 23:27 Заглавие: ТХО за CROWN DMQ-2045 |
|
|
| Не мога да разчета цифрите на ТХО-то (телевизора е на 15 години). Виждат се само първите букви - DCF. HR Diemen диска (1997г.) няма в базата си данни този модел. Моля помогнете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 23:29 Заглавие: |
|
|
Дай още малко инфо процесор и синхро например? _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 9:23 Заглавие: |
|
|
kолега ако е от старите crowni -корея - тхо е дсф-2052 и е 0- 29 канала - те се палят от ламарината отзад и има кабел овит около ламелата-успех  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 17:10 Заглавие: |
|
|
Колега същия модел телевизор го има при мен и днеска нарочно отидох да го отворя но се оказа че нищо не личи на хартийката на ТХОто.Просто от годините се е заличило и нищо не можах да разбера.Аз съм сменял две такива само че защо ми еостанало в главата че е DCF 2062 а не 52.Но пак с положителност не мога да твърдя.И още нещо доколкото си спомням към един от изводите на ТХОто трябва да има електролитен кондензатор 4.7 или 10 мкф но на 250в и от него вдига много високото и пробива към металната планка.Като сложиш новото ТХО смени и кондензатора. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 17:42 Заглавие: |
|
|
| Фани е права-ТХО-то е DCF-2052. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|