 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
skynet Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 384 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Яну 02, 2010 10:51 Заглавие: |
|
|
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ФОРУМЧАНИ
Стойностите на резисторите са 80 ома и 1 к. По външен вид изглежда да са 0.5 вата. Подбрах с уреда резистори близки до тези стойности - 79 ома и 998 ома. Работи нормално,само по външен вид не са като другите.
Благодаря на всички за помоща и съдействието.
Поздрави _________________ Помогни на достатъчно хора да получат това, което те искат
и ще получиш всичко, което ти поискаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Яну 02, 2010 12:19 Заглавие: |
|
|
Сега гледам но под 10К нямам никакви. И ще питам едни хора да видим там е надежата. Колко бройки от вид? _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
skynet Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 384 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Яну 02, 2010 17:36 Заглавие: |
|
|
Благодаря ти DJ69VN,
Не е ставало въпрос за бройки.Ставаше въпрос за подмяната на единични бройки,като аз ги замених на друг вид но подбрани с мултицет.
Поздрави _________________ Помогни на достатъчно хора да получат това, което те искат
и ще получиш всичко, което ти поискаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|