 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 20:14 Заглавие: Чупи ми са LUXEON-а моля HEEEEEELP!!!!! |
|
|
Имаше някаква пращене понеже му бях сменял два кондензатора който бях повредил с дрелката кът му вадех изходи за субуфера.
Смених и известно време работеше добре после почна да пращят задните пищялки,а като го одаря се едно давах на късо.Отворих го и забелязах че едно от мосчетата не с се е запоило като съм сменял кондензаторите.Запоих го и като го сглобих ниските задните свирят идеално а предните не си и помислят да се обадят.Отворих го гледах гледах и кво напраих и задните се изгубиха.БРЕ
Направо се шашнах то упраиш нещо то сичко се чупи.Баса бачка интегралите на високите загряват нормално,гледах и за късо ама йок.Преди като изгоряха стана от такав удар и бучаха говорителите ама сега нищо.Чува се само сигнала но смесено спращене при максимално усилване.
Моля за малко помощ щото на мен ми са изчерпаха идеите.
Предварително благодаря
Модерирано от RC
Ще преместя темата на друго място, въпреки че май и там не и е мястото.Следващото и място ще бъде в последния раздел. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Чет Мар 24, 2005 10:16 Заглавие: |
|
|
Дефектите които има 'апаратурката" ти(горката)..са придобити,създадени от самия теб! И така ,или иначе ти сам си си превърнал устройстото в опитен полигон за "идеи"!
Има два начина !
1. да продължиш да експериментираш със доумъртвяването
2. да занесеш "нещасната апаратурка,горката" в най близкия сервиз
 _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|