Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с форума
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nobodyshadow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2004
Мнения: 413
Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Пон Май 04, 2009 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

И при мен го има проблема с зареждането.Появи се преди 4-5 дена и ту се оправя-ту се разваля.
Пп. Май не съм достатъчно цесекар. Laughing
_________________
Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Вто Май 05, 2009 7:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Milen_haskovo написа:
...

Не е само при тебе.Глождихме го преди няколко месеца тоя проблем с админа,но за съжаление пак се явява от време на време.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Вто Май 05, 2009 9:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Снощи се появи при мен малко след като пуснах темата за вируса. Отне ми около 5 минути за да вляза после в темата и се отказах по-нататък. В момента е ОК.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
grizzly
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 07 Ное 2008
Мнения: 246
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 05, 2009 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

При мен не съм забелязал никакви проблеми. Зарежда си бързичко по всяко време. гр. София Център и Дружба.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Вто Май 05, 2009 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема е само при определени потребители,както вече казах-и всички при които се наблюдават тези проблеми са или клиенти на БТК или минават през тяхната мрежа.Доколкото виждам всички,които сега отново се оплакват са същите,които и предишния път ми пращаха ping/tracert на мейла.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2005
Мнения: 1402
Местожителство: София/Хасково

МнениеПуснато на: Нед Май 10, 2009 20:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема ми беше докато си бях в Хасково. Преди около година нета на местния доставчик Еском беше от спектрумнет, сега не знам от къде го взимат...
_________________
Както си работеше и спря...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivo1
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юни 2005
Мнения: 242
Местожителство: В. Търново

МнениеПуснато на: Сря Фев 03, 2010 21:05    Заглавие: Отговорете с цитат

За да не пускам нова тема, ще пиша за проблема си в тази. Доста често ми се случва въобще да не ми се отваря форума. За да вляза трябва или през прокси или да рестартирам модема докато ми смени IP то с такова, с каквото мога вече да вляза. На БТК съм. Сайта го отварям без проблеми. Файлообменника също, но като кликна на форума и край. Страницата не може да бъде показана. Тази вечер два пъти се наложи да рестартирам модема, за да вляза като хората. Да не би да има баннати IP та на БТК от сървъра или от форума. Нямам идея. Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Сря Фев 03, 2010 22:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероятно е същото което дъвчем и в тая тема последните страници.Това нещо с бетекарските е от много време насам.И при мене се явява от време на време.Само че отдавна съм спрял да му обръщам внимание,щото ръгам usb-стика и продължавам на мтелския интернет.
Все пак като се яви проблема виж кое е IPто и ми го прати на лични да проверя.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivo1
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юни 2005
Мнения: 242
Местожителство: В. Търново

МнениеПуснато на: Пет Фев 05, 2010 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок. Като се случи пак ще ти пиша.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov