Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо темата ми е тук?

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Сеп 11, 2008 23:20    Заглавие: Защо темата ми е тук? Отговорете с цитат

Ако темата ви е попаднала в този раздел,значи вероятно нещо сте "сгазили лука" и темата ви е в разрез с правилата на форума.
Не бързайте с COPY/PASTE да пускате нова тема със същия текст с надеждата че на модераторите ще им писне Idea
Exclamation Arrow Запознайте се с правилата на форума - ЛИНК
Отделно за всеки конкретен раздел може да има допълнителни правила и изисквания за оформяне на питанията, които са стикнати в тема най-отгоре. Запознайте се и с тях!
Ще се опитам да резюмирам най-често допусканите грешки при оформяне на тема и най-важните правила, без да имам претенции да бъда изчерпателен. Въпреки че те са писани, писани многократно -
Arrow Писането на кирилица е задължително Exclamation
Arrow Имената на марки и модели апаратура и абревиатурите на елементи задължително се пишат на родния им език Exclamation
Arrow Запознайте се с правилата как се оформя правилно заглавие на тема Exclamation
Arrow В разделите за ремонт на бит. електроника и търсене на документация е задължително максимално подробното описване на уреда (пълния състав на уреда, номера на шасито, надписи по платката и прочие), както и да упоменете какви интервенции сте извършили, какво е измерено и проверено и до какви изводи сте стигнали.
Arrow Задължително давайте максимално пълни подробности около питането, което сте пуснали,защото първо - форумът е технически, а не "гадателски", и второ - никой няма да ви вади думите с ченгел Exclamation
Arrow Ако темата ви е целяла някакви опити за конфронтация с друг участник /обиждане/ заплашване или е съдържала някакви гневни изявления - въобще не пускайте нова! Със сигурност и тя ще има същата съдба, а ако сте много напористи може да получите и наказание! Evil or Very Mad
След като се запознаете с правилата и откриете къде ви е била грешката - едва тогава пускайте нова тема и то само при положение, че предишната е била заключена.
Ако темата не ви е заключена я откоригирайте.
За целта се използва бутона .
Заглавията също се коригират с него.
Успех!
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
absent80
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 12 Мар 2010
Мнения: 6
Местожителство: Свищов

МнениеПуснато на: Съб Мар 13, 2010 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

аз незнам кво против имаш моята тема ? , кво ти пречи моята тема ?
или кво дай да плюем новите а? била преместена ? е кат е преместена там в коша според тебе кат си толкова умен как ще ми отговори някой "МОЛЯ НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ТЕМИТЕ" бля бля , аз бих казал на човека културно че темата му не е правилна или там не та занам кво изкаш ,
все пак виждаш че вчера съм се регистрирал
аз си мисля че форума е да си помагаме ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Съб Мар 13, 2010 18:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Като не ти харесва ... Има и други форуми !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Съб Мар 13, 2010 19:20    Заглавие: Отговорете с цитат

absent80 написа:
аз незнам кво против имаш моята тема ? , кво ти пречи моята тема ?

Твоята тема не ми пречи нищо,но си има достатъчно точни и ясни правила за оформление на теми.
absent80 написа:
или кво дай да плюем новите а? била преместена ? е кат е преместена там в коша според тебе кат си толкова умен как ще ми отговори някой "МОЛЯ НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ТЕМИТЕ"

Ами няма да ти отговаря.То това е и целта на този раздел.Преди да го има беше далеч по-лесно-катинара,гумичката и си пишем и си бришем докато човека отсреща блговоли да прочете правилата.
Ти определено все пак не си благоволил да ги прочетеш.Въпреки че и изрично беше насочен да го сториш.
absent80 написа:
бля бля

Щом за тебе правилата на форума са "бля бля" те съветвам да послушаш съвета,който ти е дал по-горе mishomvp.
absent80 написа:
аз бих казал на човека културно че темата му не е правилна или там не та занам кво изкаш ,

Ама разбира се.На всеки един персонално и културно модераторите трябва да му вървят след гъза,да му правят забележки.Пък белким той благоволи да схване най-накрая и да спазва правилата.Щото този прегрешил е само един в годината.И щото си нямаме никаква друга работа. Twisted Evil
absent80 написа:
кат си толкова умен

Колко съм умен или не съм-не ти влиза в работа.Поне пиша малко по-грамотно.
За това последното разбира се получаваш и официално предупреждение.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov