| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spas92 Нов потребител

Регистриран на: 25 Юли 2009 Мнения: 19
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 14:36 Заглавие: Купувам стъпкови двигатели |
|
|
Купувам стъпкови двигатели с по-голям въртящ момент (да не са от принтери, такива си имам).
И да са изгорели пак ги взимам.
Регион: Пазарджик приемем и с еконт
Цена:100лв. (примерно)
skype:spas99
tel.:0896 10 90 95
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Silversound Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2006 Мнения: 331 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 15:43 Заглавие: |
|
|
Имам руски селсини,вършат ли работа?
Кажи за какво ще ги ползваш може да се намерят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vahag Нов потребител

Регистриран на: 09 Яну 2010 Мнения: 33
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 20:20 Заглавие: |
|
|
СВД'то какви пари му искаш? Втората снимка, горен ляв ъгъл. И колко проводника излизат от мотора? _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vahag Нов потребител

Регистриран на: 09 Яну 2010 Мнения: 33
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 22:00 Заглавие: |
|
|
| Излизат 4 проводника... цена 10лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 22:10 Заглавие: |
|
|
Ще се задомя с него, ако издателят на темата го откаже. Краят на седмицата, че съм в разод в момента. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spas92 Нов потребител

Регистриран на: 25 Юли 2009 Мнения: 19
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 23:10 Заглавие: |
|
|
| Silversound написа: | | ..... |
ако може да дадеш поне снимчица ?
тези са малки за моите дейности (само как звучи :П ) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Вто Мар 16, 2010 23:41 Заглавие: |
|
|
Ами то отговарящите на мащабите ти са отчайващо скъпи, много редки, малотрайни, греят. свистят и т.н. Пък и дай някакви цифри де. Щото има и чисти нови на търпими пари. Например, купих от някъде 5 амперов на 160 кинта да беше. Девствен.
Иначе, мини на постояннотокови сервомотори. Там може и киловати да се вкарат.
Един маймун, унгарец, продава управления. Средна хубост. Махни, ами като всеки мангал, било и от бреговете на Тиса, погледът оцъклен, сичко кинти, братчед и ред други такива отблъскващи поведенчески нюанси. Иначе имам една негова джаджа от маломощния модел. След приемлива по обем доработка, важи. И като се има предвид, че е най-доброто на пазара, губя мисъл...
Между другото, един кемтор със се трафа ми се мота още. Знам няколко авера, на които им се мотат двигатели. Ако те блазни идеята за десетина киловата, може да ти се реши проблема. Трябва трифазен ток. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|