Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

токопроводящо лепило

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
believer
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 11:41    Заглавие: токопроводящо лепило Отговорете с цитат

преводче на вчерашната ми молба:
полях си лаптопа и ми се прекъсна една писта на клавиатурата, ако може някой да ме посъветва откъде мога да си купя токопроводящ лак/лепило/маркер за да възстановя прекъснатата част

P.S. моля ако имам правописни грешки на кирилица да не намалявате пак размера на шрифта на съобщението до нечтливост а най-съпричастно да ми препоръчате добър преподавател по български=щ
Върнете се в началото
mmanev
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 24 Фев 2004
Мнения: 88
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си от София токопроводящ лак има в CONRAD.
Токопроводящо лепило има на BISSON ама е скъпичко.
Имаше такава тема в форума - потърси я.
С уважение М.Манев
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Темата ти е където и е мястото http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=5923 След като искаш да купуваш нещо - там. Конкретно на тази не съм и намалил щрифта защото вече имаше няколко отговора, но по принцип го правя за писане на олигофреница (български думи с латински букви). Форума има вградена кирилизация (KREDOR). Ако държиш на правописа има и програми за проверката му, но все пак български език се изучава в училище.
Като не си намериш темата на мястото я потърси из форума.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
believer
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 14:43    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси на mmanev, намерих старата тема
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov