| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Чет Май 20, 2010 20:42 Заглавие: |
|
|
Само едно тъпо въпросче
Vp е захранване +
2 към -
4 към +
5 към -
Питам защото така както са нарисувани така ги разбирам.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Май 20, 2010 20:51 Заглавие: |
|
|
4 към -
8 към +
6 и на 2 та чипа към общия на слушалките но разделени от масата! _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Пет Май 21, 2010 20:14 Заглавие: |
|
|
Направих и моно и стерео варианта.Разликата е че баса е малко по-дълбок.Силата на звука обаче e в пъти повече.
А и стерео варианта е предостатъчен,защото ще ми изгорят тапичките за ушите да не говорим  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пет Май 21, 2010 20:47 Заглавие: |
|
|
Без тонкоректор ли ? И как е по-добре ли е баса? Сложи делител на входа преди потенциометъра ако ти е много силно нивото да не гърчиш тапите както и ще ти падне консумацията...Сложи и по 1 кондезатор 100нано фарада на захранването на всеки чип директно на крачетата запоен както и един електролитен поне 100 тина микрофарада пак паралелно. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Пет Май 21, 2010 21:13 Заглавие: |
|
|
Да без тонкоректора който даде
Баса е по дълбок,но силата му е същата.
Сложил съм по един 10ком резистор на всеки вход преди потенциометъра.
Само кондензаторите които си написал не съм сложил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пет Май 21, 2010 21:29 Заглавие: |
|
|
след резистора 10к последователно който е сложи един 3,3К пак последователно и паралелно на него 100нано кондезатор. А след тях 3.3К резистор с последователно 100 -150нано кодезатора но към маса и тва на 2 та канала. Щом е така значи имаш слаби корекции на ниските както и стъпалото на телефона не е можело да "напъне" слушалките.. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Пет Май 21, 2010 21:34 Заглавие: |
|
|
Ok Утре ще направя всичко което си написал и пак ще пиша,защото ще си лягам за работа.
Лека нощ и мерси за помоща
P.S.E тва вече е бас |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Май 23, 2010 0:41 Заглавие: |
|
|
С рц групата ли? _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Пон Май 24, 2010 0:53 Заглавие: |
|
|
Да  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Май 24, 2010 0:59 Заглавие: |
|
|
Би трябвало и високите да се вдигнали малко . Тоя мод е супер прост ама много пъти ме е изумявал.. Едно време в казармата бях го направил на едно малко радио със слушалки и после бях го дал на един да го слуша докато е на стойка.. и ми вика абе то тва вади по як бас от дискмена ми ?!  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|