| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pilgrim Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2007 Мнения: 347 Местожителство: wild,wild world
|
Пуснато на: Чет Юли 29, 2010 23:14 Заглавие: |
|
|
| Фикри Нури написа: | | ....... При опит да разпоиш елемента, се разпояват двете пластини. |
Разпояват се без проблем с топъл въздух!  _________________ Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Пет Юли 30, 2010 8:13 Заглавие: |
|
|
Значи търся ги като "възстановяеми предпазители " , а маркировката (буквичките) какво означават ? Или пък в какъв каталог да гледам?
Благодаря!!!
ПП. Извинявам се за досаждането! Ориентирах се по дадената ми от вас информация пак БЛАГОДАРЯ!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 30, 2010 11:33 Заглавие: |
|
|
| В Комет предлагат два вида такива за SMD ,разгледай каталога и виж ориентировъчно по техните означения кое за какъв ток отговаря . Пък провери преди да го сменяш дали е изгорял ей така без нищо ,или си има причина . Все пак е възстановяем предпазител ?! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
Пуснато на: Пет Юли 30, 2010 20:50 Заглавие: |
|
|
| Ако маркировката е като на тези, би трябвало да са за 1.0 ампер работен и 2.1 ампера ток на изключване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 30, 2010 21:07 Заглавие: |
|
|
| Комет ,стр 111 отгоре ,10 елемент . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Пон Авг 02, 2010 16:00 Заглавие: |
|
|
Огромно БЛАГОДАРЯ.
днес вземам и монтирам мислех да поръчвам от фарнел MFSM.XXX.XX,но комет имат налични PFMF.XXX.XX та се надявам всичко да е ОК. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Пон Авг 09, 2010 16:52 Заглавие: |
|
|
Момчета пак огромно благодаря за помоща всичко е ОК и работи
ПП темата може да се закрие |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|