| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Окт 26, 2010 16:07 Заглавие: търся стар стрелкови индикатор М33А,чистачка както се казва |
|
|
Публикувам обявата от името на стар хайфист,на които му дефектира стрелковото уредче на бараката и няма откъде да го намери,ето снимка:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2148/47854412818361953181288146665ufVMEbYXwrbVU2wvoDX6.JPG
На чистачката пише М33А,ако някои има такова ще се радвам да помогнем на човека.
Може и 2бр. да си има и резерва.

Последната промяна е направена от bramin на Сря Окт 27, 2010 4:31; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Вто Окт 26, 2010 18:40 Заглавие: |
|
|
Бараката няма ли си име?Тъй като гледам,май за UNITRA иде реч,ама снимката на колко ракии сте я правили?  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Вто Окт 26, 2010 22:06 Заглавие: |
|
|
Дай по-хубава снимка , че май имам същия. Ама не се вижда нищо бре ейййййййй.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
soundMAN Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 235 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Сря Окт 27, 2010 20:01 Заглавие: analog_peak_indicator for my friend from Plovdiv city |
|
|
То явно се е видяло ,че пак аз ще ти помагам ,но успя да ме ядосаш като поне марката /модела на усилвателя не спомена ....... Имам достатъчно скрап и достатъчно стари индикатори ,но и информация трябва за да потърся
Я виж тези M-18F - http://cmdj7.snimka.bg/business/analog-peak-indicator.544711.21198564
дали ти харесват като визия и след като дадеш размер и направиш ритуала с три бири за мое здраве една след друга с подбрани мезета ще видя дали ще ги дам .....
Хайде сега мери, мисли, пиши и не забравяй, че грехове пред мене трябва да изкупуваш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Окт 27, 2010 21:12 Заглавие: hi |
|
|
Здравей колега!
На една от снимките се вижда модела затова не го писах.
Teleton A300 е машинката.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Сря Окт 27, 2010 21:41 Заглавие: |
|
|
Е то дали от Плевен или Свищов, куриера ще е все толкоз.
Аз мислех да ти го подаря ама щом "хайфиста" не може да си позволи куриерските, здраве да е. 
Последната промяна е направена от lusi blazev на Сря Окт 27, 2010 22:13; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Окт 27, 2010 21:56 Заглавие: hi |
|
|
Ако до 10лв. са пътните аз ги поемам.
Как да питам 80г. пенсионер дали от пенсията му (152лв.) е останало нещо за да му стегна усилвателчето.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Окт 28, 2010 20:25 Заглавие: hi |
|
|
Трийте темата,купих цял усилвател.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|