Пуснато на: Чет Дек 02, 2010 16:56 Заглавие: Продавам колекционерски плейър SONY CDP 101
Колекционерски плейър SONY CDP 101-първия плейър на фирмата 1982г,дак CX20017,оптика-KSS100,чете и СД арове,без да се замисля,възможност за дистанционно-всяко универсално става,леки забележки по горната част на капака-140лв.
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети